Noční srážku s traktorem muž nepřežil, silnice z Brna na Znojmo byla uzavřena
Foto:
redakce (archiv)
Jeden z nejrušnějších silničních tahů Brno – Znojmo, byl dnes v noci uzavřen. Důvodem byla smrtelná nehoda u Lechovic, kde krátce před dnešní 01:00 zemřel řidič dodávky, který narazil zezadu do jedoucího traktorbagru. Vážně byl zraněn i šofér těžkého stroje, jehož museli záchranáři přepravit vrtulníkem do brněnské nemocnice.
„Podle prvotních informací měl z dosud nezjištěných příčin šofér dodávky zezadu narazit do jedoucího traktorbagru, kdy bohužel svým zraněním na místě podlehl. Vážně byl zraněn i šofér traktoru, který musel být urgentně letecky transportován do nemocnice. Po dobu vyšetřování a odstraňování následků tragické dopravní nehody byl tah na Znojmo několik hodin zcela uzavřen,“ popsal nehodu policejní mluvčí Petr Vala.
Provoz na na komunikaci I/53 byl obnoven kyvadlově až kolem šesté hodiny ranní. „Předběžná škoda byla vyčíslena na 235 tisíc korun. Zda při nehodě nesehrál nějakou roli alkohol, objasní policistům až nařízené krevní rozbory,“ uzavřel Vala.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Soud v Brně uložil dalšímu z obžalovaných v kauze …
- Potravinářská inspekce našla v Tesku kuřecí prsní …
- Veletrhy Styl a Kabo se budou věnovat mladým návrh…
- Brno opraví budovu na Zelném trhu, kde sídlí Divad…
- Povolení pro sportovní a rekreační areál u Anthrop…
- Soud v Brně dnes bude projednávat poslední části k…
- V Brně-Komíně se otevírá nová pobočka Univerzity t…
- Namol opilého šoféra zastavily až sloupky vinice, …
- Pokus o zapálení brněnské synagogy míří k soudu, ž…
- Virtuální pitevní stůl a online prohlídka laborato…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
