V plánu je deset půlhodinových dílů, hotový je pilotní díl, uvedli dnes tvůrci seriálu na tiskové konferenci. Celý by se mohl vysílat v roce 2021.

Seriál má podle tvůrců potenciál pro vysílání v televizi. Vzniká ve spolupráci Lonely Production, studia Epicture a kaskadérské společnosti Czech Stunts. Podle tvůrců lze očekávat "drsnou srandu" a také "ostrý nekorektní humor".

"Seriál je poctou českým filmovým kaskadérům. Pilotní díl vypráví příběh bílého límečku ze světa kancelářských šanonů, který musí vzít práci v kaskadérské firmě. Nedokáže ale rozeznat kaskadérskou práci od skutečné přestřelky a diváky tak čeká pořádná jízda," uvedl Fabík.

Scénář pilotního dílu Josefa Blažka a Adély Hrivnákové dále rozvíjí scenárista Tomáš Chvála. Od nového roku začnou přípravné práce s hledáním lokací a hereckým obsazením. Tvůrci chtějí natáčet v Brně a jeho okolí.

Filmaři budou hledat na podporu natočení seriálu peníze prostřednictvím kampaně, kterou spustí ještě tento týden. Od fanoušků chtějí získat 250.000 Kč. Vybrání peněz je podle nich důležité pro dobrý start celého natáčení.

Projekt má podle tvůrců podporu od distribuční společnosti Bontonfilm, v současné době se jedná o způsobu vývoje a výroby seriálu. Scénář by mohl být hotový v roce 2019, začátek natáčení tvůrci plánují na jaro 2020. Natočený pilotní díl bude mít premiéru v brněnském kině Scala 2. prosince.