03. 02. 2023 Dnes má svátek Blažej

Po pachateli loupežného přepadení banky v centru Brna policisté stále pátrají

Kriminalisté stále marně pátrání po neznámém pachateli, který dne 12. února v 14:20 hodin provedl loupežné přepadení banky v centru Brna. Podařilo se ustanovit svrchní oděv zloděje - pánskou zimní bundu DHANI SAM73 tmavé barvy.
ilustracni-policie

Foto:

ilustrační, redakce

Od minulého pátku pátrají brněnští kriminalisté po neznámém muži, který si loupeží přišel na několik desítek tisíc korun. Krátce po čtrnácté hodině si totiž vyhlédl peněžní ústav v centru Brna, kdy pod pohrůžkou násilí požadoval vydání finančních prostředků. Reálnost hrozby dokonce podpořil vytažením pistole a natažením závěru zbraně. Jakmile získal požadovanou hotovost, z banky bleskově zmizel. Dopadnout se jej bohužel nepodařilo ani následnou pátrací akcí. Kriminalisté získali video, na kterém je zachyceno mužovo nebezpečné počínání. Jestliže osobu na kamerovém záznamu poznáváte, ihned volejte na tísňovou linku 158. Vzhledem k tomu, že hledaný je ozbrojený, apelujeme na veřejnost, aby se ho v žádném případě nesnažila zadržet.

Česky hovořící lupič je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, ve věku mezi 20 až 30 lety. Oblečený byl do černé bundy do pasu (typ bomber) s kapucí a na hlavě měl černou pletenou čepici. Pod bundou měl maskáčové triko a na nohou měl kotníčkové boty. Na obličeji měl nasazenou černou roušku s nápisem „Já ♥ svoji ženu“.

Pokud muže na záznamu na odkazu níže poznáváte, okamžitě volejte linku 158.

Odkaz na video:

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT