Policie pátrá po pachateli loupežného přepadení herny v Brně z konce září. Muž se zbraní v ruce si vynutil vydání peněz, šlo téměř o 90.000 korun. Policie žádá o pomoc veřejnost. V tiskové zprávě o tom dnes informovala mluvčí policie Andrea Cejnková.

Muž do herny do podniku ve Václavské ulici vstoupil asi hodinu po půlnoci, se zbraní v ruce od obsluhy požadoval peníze. Po jeho odchodu barmanka kontaktovala policii. „Rozběhla se rozsáhlá pátrací akce, bohužel s negativním výsledkem. Hlídka však nalezla alespoň jednu zajímavou stopu. Jednalo se o poměrně výraznou botu zaklíněnou pod plotem u staveniště, kudy pachatel s největší pravděpodobností utíkal,“ uvedla mluvčí.

Kriminalisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc

Muže hovořícího česky zachytila bezpečnostní kamera. Je ve věku 30 až 40 let, asi 170 centimetrů vysoký, střední postavy. Na sobě měl černou mikinu a riflové kalhoty, na hlavě světlou kšiltovku, v levém uchu měl náušnici. Jakékoliv informace k podezřelému muži, které by mohly policistům pomoci, může veřejnost sdělit přes tísňovou linku policistů 158.