Pracovnice odešla uprostřed noci z benzínové pumpy, strážníci ji našli silně opilou

  • Foto

    ilustrační (pixabay)

Zodpovědná pracovní síla, tak tu chce v dnešní době každý zaměstnavatel. Jenomže těch spolehlivých je čím dál méně. Své o tom ví i majitel čerpací stanice ve středu města Brna. Během dnešní noci totiž, tou dobou jediná zaměstnankyně, naprosto nepochopitelně opustila prostor čerpací stanice a odešla. Do pátrání se zapojili policisté i brněnští strážníci.

„Hlídky městské policie systematicky prohledávaly střed Brna a jeho nejbližší okolí a před půl čtvrtou nalezly čtyřicátnici v Jihlavské ulici. Při rozhovoru s ní strážníci hned poznali, že je silně opilá, a postřehli, že má odřený obličej,“ popsal mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Žena se nakonec přiznala, že před odchodem z čerpací stanice vypila dvě láhve vodky. Ostatní ale vysvětlit nedokázala, přitom byla jediná, kdo za prostor čerpačky ručil. Důvody se možná policisté dozvědí až po jejím vystřízlivění, žena totiž při testu na přítomnost alkoholu nadýchala dvě promile. „Nepamatuji si, že bychom za poslední roky řešili podobný případ,“ uzavřel Ghanem.