Při srážce dodávky s osobním autem u Bučovic zemřeli dva lidé

  • Foto

    redakce (MOŠ)

Dva lidé zemřeli a tři se těžce zranili při noční nehodě dodávky a osobního auta u Bučovic na Vyškovsku. Silnice mezi Bučovicemi a Slavkovem je v obousměrně uzavřená, uzavírka ještě trvá.

"Řidič Fiatu Ducato, který jel od Slavkova na Bučovice přejel ze zatím nezjištěných příčin u obce Marefy do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím automobilem Mazda. K nehodě došlo okolo půl jedné ráno," popsala nehodu mluvčí vyškovských policistů Alice Musilová.

Řidič osobního auta zemřel ještě před příjezdem záchranářů. "Jedna žena zemřela po resuscitaci. Další dvě ženy utrpěly těžká zranění, jednu jsme převezli na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Brno, další na urgentní příjem do Fakultní nemocnice u svaté Anny," upřesnila mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Třetí žena, která v osobním autě cestovala, utrpěla středně těžká zranění a je také v nemocnici v Brně Bohunicích.

Všech pět lidí cestovalo společně v osobním autě. Řidič dodávky byl zraněn pouze lehce, podle policejní mluvčí u něj test neprokázaly požití alkoholu ani drog.

Fotogalerie: