Do prvního setu vstoupily týmy vyrovnaně. Šelmy dělaly soupeřkám problémy na přihrávce, hosté však vše doháněli bojovnou hrou v poli (8:8). I v dalším průběhu setu svítilo na tabuli vyrovnané skóre. Hosté přidali na servisu, a tak byly k vidění několika bodové série na obou stranách (15:15). Následně mohli

diváci v hale sledovat dlouhé výměny se zakončením vždy na jiné straně sítě. Ve vyrovnané koncovce byly šťastnější domácí a brali set poměrem 26:24.

Druhý set začaly lépe hráčky Brna. Udělaly méně chyb a více tlačily své soupeřky servisem (8:5). Přerovu se nedařilo na Šelmy dotáhnout, i když dobře bránil a eliminoval chyby. Dlouhé výměny ve svůj prospěch zakončovaly domácí hráčky a vytvořily si tak pohodlný náskok do závěru sady (18:11), ve které nakonec zvítězily desetibodovým rozdílem (25:15).

Třetí dějství, stejně jako to první, začaly oba celky vyrovnaně. Přerovský trenér zamíchal sestavou a druhá nahrávačka pozměnila tempo hry. Hrála více středem sítě a hosté tak útočili do rozhozenější obrany Brna (8:8). Šelmy však znovu přidaly na servisu, razantně útočily a donutily Zubřice k chybám (17:14, 22:14). Závěr sady nepřinesl žádné překvapení (25:16) a domácí v předehrávce 24. kola zvítězili ve třech setech.