Trenérský tým hokejové Komety Brno rozšířil Jaroslav Barvíř, který se stal jedním z asistentů nového hlavního kouče Kamila Pokorného. Třiačtyřicetiletý bývalý útočník tak naváže na spolupráci z prvoligové Třebíče, kde s Pokorným působil. Moravský klub o jeho příchodu informoval na svém webu.

„Jaroslava Barvíře znám dlouhé roky z mého působení v Třebíči. Hokeji rozumí, jde o pracovitého člověka, kterému věřím. Dnes v naší organizaci podepsal smlouvu a chtěl bych vedení klubu poděkovat, že mou prosbu přivést Jardu akceptovalo,“ uvedl Pokorný, který se do pozice hlavního trenéra posunul na začátku června po nečekaném odchodu Jaroslava Modrého.

Barvíř měl původně v příští sezoně působit jako hlavní trenér v druholigovém Velkém Meziříčí, horácký klub jej do Komety uvolnil

„Jsem velmi rád za nabídku z tak tradičního klubu, jakým je Kometa. Přicházím s velkým a zároveň zdravým respektem. Na tuto práci se strašně moc těším,“ řekl Barvíř. Asistentem Pokorného v Třebíči byl tři sezony.

Společně s Pokorným a Barvířem je v realizačním týmu i asistent Jiří Horáček. Trenérem brankářů je Jan Švaříček a kondiční trenérkou Hana Bubníková. „Věřím, že spolupráce bude klapat a pomůže našemu realizačnímu a hráčskému týmu k co nejlepším výsledkům. Jarda bude mít na starost práci s videem a bude také chodit s mužstvem na led,“ dodal Pokorný.