fbpx
30. 03. 2023 Dnes má svátek Arnošt

V brněnské ZOO oslaví v neděli Světový den šimpanzů

Už podruhé se bude slavit Světový den šimpanzů! World Chimpanzee Day. Vy u toho můžete být také, pokud se zítra vypravíte na Mniší Horu do brněnské ZOO.
1-faben

Foto:

ZOO Brno

Zoo Brno se připojí k tomuto dni speciálním setkáním u šimpanzů (máte se opravdu na co těšit), také se dozvíte, proč tento den připadá právě na 14. července, samozřejmě nemohou chybět ani informace o šimpanzích jako takových, jejich ochraně i těch, které chovají v Brně na Mniší hoře. Chybět nebude ani zábavná stezka a promítání v sále správní budovy.

A když už budete v ZOO, můžete využít další novou službu – v horní části areálu je k dispozici ve zkušebním provozu veřejný gril. Milovníci dobrého jídla ho najdou hned za pódiem, kousek před vstupem do Africké vesnice. Obsluha je velmi jednoduchá, jen je nutné si gril předem zamluvit. To je možné udělat prostřednictvím webu www.verejne-grilovani.cz, kde je také přehled obsazenosti a volných termínů.

Vše je možné udělat pohodlně z domova, případně v Zoo Brno s použitím bezplatné wifi sítě. Cena rezervace je 50 korun za hodinu. Všechny podrobnosti k obsluze si lze přečíst přímo u grilu. Dobrou zprávou je, že to není nic složitého a velmi snadno to zvládne prakticky každý.

Stačí si tak donést vlastní dobroty a pustit se do přípravy pochoutek. Nářadí si zájemci mohou přinést buď vlastní, nebo si za 200 korun zapůjčit u obsluhy občerstvení v Africké vesnici. Jen musíme upozornit, že grilovat je dovolenou pouze osobám starším 18 let, mladším jen pod jejich dohledem.

A protože je léto v plném proudu a na Mniší hoře je odpočinek na několika místech více než žádoucí, připravili jsme ještě jednu novinku. U Exotária, Tropického království a v Beringii slouží k oddechu zbrusu nové slunečníky, a především polohovatelná lehátka.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT