ZOO Brno

Zoo Brno oslaví Dětský den s úsměvem

30. 5. 2019

V sobotu 1. června se bude v Zoo Brno již popáté konat Dětský den s úsměvem. Mniší hora bude jako tradičně plná zábavy a atrakcí. Děti si mohou vyzkoušet skákací boty, karate, malování na obličej, in-line brusle nebo si něco pěkného vyrobit.

Celý článek

Přijďte do ZOO oslavit Mezinárodní den medvědů

3. 5. 2019

Vůbec poprvé se v brněnské zoo bude konat Mezinárodní den medvědů. Návštěvníci se budou moci v neděli 5. května zapojit do řady aktivit.

Celý článek

Ukradená divočina v nové expozici ZOO Brno na Radnické

2. 5. 2019

Novou výstavu připravila brněnská zoo přímo v centru Brna. Na Radnické ulici můžete ode dneška vidět expozici s názvem Ukradená divočina. Cílem je upozornit na to, že odpovědnost za ohrožené druhy fauny a flóry může mít každý z nás.

Celý článek

Zoo opraví expozici ledních medvědů, Cora by mohla získat nápadníka

1. 5. 2019

Brněnská zoo má možnost získat chovatelsky cenného samce k lední medvědici Coře. Podmínkou je úprava výběhu medvědů ještě letos. Radní proto výjimečnou čtyřmilionovou investici zařadili ještě do letošního rozpočtu.

Celý článek

V Brněnské ZOO bude o velikonocích veselo

19. 4. 2019

Už dnes začala v brněnské zoo oslava Velikonoc a potrvá až do pondělí 22. dubna. Nabídne bohatý program pro celé rodiny a všechny věkové kategorie.

Celý článek

V akváriích v Zoo Brno se zabydlují ryby z Austrálie

13. 4. 2019

Zahrada pořídila bahníky australské, baramundi australské a tandany skvrnité.

Celý článek

S nástupem jara a výhledem na teplejší dny řada lidí zamíří do Brněnské ZOO. I letos na ně čeká řada nových přírustků

28. 3. 2019

S příchodem jarta je v ZOO vždycky živo. A to nejen proto, že sem najde cestu víc návštěvníků, ale hlavně proto, že jaro je časem rodících se mláďat. 

Celý článek

Stránky