Návštěvníci i odborná veřejnost se mají na co těšit! Svou účast na největší motocyklové výstavě ve střední Evropě již potvrdila kompletní japonská čtyřka Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki, americké Harley-Davidson, Indian a německé BMW Motorrad, britský Triumph nebo italští výrobci Ducati, Aprilia, Vespa, Piaggio, MV Augusta a Moto Guzzi. Nebudou chybět ani KTM nebo Husqvarna, také F.B Mondial, Kentoya a SYM a sekci čtyřkolek zaplní stroje značek ATV, Can-Am, BRP, Arctic Cat, Access Motor, LINHAI nebo TGB!. Nově se na veletrhu představí například rakouská značka KSR, z Itálie TM Racing a SWM moto, vidět bude i BETA. Na své si přijdou i fanoušci ekologické jízdy. Na několika stáncích budou k vidění elektro skútry.

Každý motorkář musí být řádně vybaven a vystrojen – v první řadě pro svou bezpečnost, ale musí se cítit pohodlně a také chce dobře vypadat. O to se postarají tradiční čeští výrobci i prodejci světoznámých značek, najdete nepřeberný výběr helem desítek značek, pro zajímavost – na Motosalon dojede servisní dodávka helem značky Arai a bude k dispozici návštěvníkům.

Veletrhu se zúčastní řada známých osobností, které mají k motocyklům blízko. Tvářemi Motosalonu se stali skvělí herci a motocestovatelé Pavel Liška a Jan Révai. Chybět nebude populární kaskadér a testovací jezdec primáckého Autosalonu Pepa Sršeň Šiler.

Obří show slibuje doprovodný program, který právě dopilovává kaskadérské sdružení Crazy Day.

(zdroj: bvv.cz)