fbpx
30. 03. 2023 Dnes má svátek Arnošt

Zbrojovka bude dnes bojovat o naději. Další možnost odpoutat se ze sestupové příčky má doma proti Karviné

Po reprezentační pauze čeká Zbrojovku doma důležitý zápas. O tři body zabojuje brněnský klub dnes proti Karviné.
img20180222101502

Foto:

ilu,redakce

Soupeř je v tabulce sice o šest příček výš, rozdíl mezi oběma týmy však jsou pouhémčtyři body. Tři z nich by Zbrojovka mohla získat v dnešním veledůležitém zápase. Pokud chce Brno pomýšlet na reálnou šanci na záchranu, je právě takový zápas, s mužstvem ve spodní části tabulky, klíčový.

 "Doufám, že po výpadku s Boleslaví navážeme na předchozí zápasy a potvrdíme, že jsme doma silní. Děláme vše pro to, abychom zlepšili produktivitu a skórovali. Sami víme, že gólů dáváme málo a pracovat na tom musí celé mužstvo, nejen útočníci," řekl kouč Pivarník před utkáním. Ovšem Karviná na jaře zatím ve všech zápasech neprohrála a nasbírala devět bodů. Také dokázala vždy vstřelit gól. 

Zbrojovka reprezentační přestávku využila kromě jiného i k tréninku koncovky. "Pracujeme pořád stejně na ofenzivě, zakončení, souhře. I na psychice pracujeme, ale zase jsme u toho počtu – minulý týden nás bylo dvanáct, třináct. To se pak hůře něco dělá. Jsme si ale vědomi toho, že i na psychice je potřeba pracovat a zvednout ji. Co se gólů týče, neexistuje jiný recept než se tlačit do šestnáctky, být odvážní. V přípravě v Senici jsme ve druhé půli zkoušeli i hru na dva hroty, jenže tam jsme ze čtyř střel třikrát inkasovali a naopak pozahazovali, co se dalo. Doufám, že se to zlomí a začneme ty šance proměňovat," říká Pivarník.

Výkop zápasu proti Karviné je naplánován na stadionu v Srbské ulici v 15 hodin. Přijďte i o velikonočních svátcích povzbudit Brněnský klub v boji o důležité body.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT