Výhru 6:0 načal svou ranou z voleje v desáté minutě Pavel Eismann, v průběhu duelu se k němu pak přidalo dalších pět různých střelců. První gól po devíti minutách hry, ve 22. minutě 3:0. Takový průběh utkání je snem každého trenéra. Fotbalisté Zbrojovky si hladce poradili s Viktorkou Žižkov, zvítězili nakonec 6:0 a kouč Šustr už může spřádat plány na výjezd do Českých Budějovic. V zápase proti Žižkovu bylo podle trenéra pozitivem, že se hráči neuspokojili po vydařené první půli a hnali se za dalšími góly i po přestávce. Spokojenost na brněnské lavičce také panuje zatím i s obranou hrou mužstva. V tabulce se Brňané posunuli na šestou pozici, ztrátu na barážové pozice ukrojili o dva body. Jestli chce Brno hrát o baráž, musí sbírat body pravidelně, nejůépe vyhrávat. Z tohoto pohledu jsou obě jarní výhry stejně cenné, i když každá se rodila jinak – první v Chrudimi ubojovaný a otočený zápas, domácí duel pak ve velkém stylu s jednoznačným průběhem. V každém případě jsou jarní výkony mužstva příslibem i pro další velice těžký zápas – k příštímu utkání jede Zbrojovka už v neděli 17. března na domácí půdu vedoucího týmu Národní ligy Českých Budějovic.