Zloděj sebral příruční pokladnu, policie žádá o spolupráci při pátrání

Začátkem června navštívil neznámý zloděj jeden brněnský salón krásy. Jenomže nevyužil jeho zkrášlující služby, nýbrž v něm bezostyšně kradl.

  • Foto

    PČR

Nenechavec využil nepřítomnosti vytížených kosmetiček a nenápadně se vmísil do čekárny. Přestože si ho podezíravá zákaznice změřila nedůvěřivým pohledem, odzbrojil jí pohotovou výmluvou o opravě poškozeného vodovodního potrubí. Jakmile však klientka odešla na kosmetickou proceduru, dal se rychle do práce. Pohotově prohledal liduprázdnou recepci a sebral z ní příruční pokladnu s veškerou hotovostí. Dokonce nepohrdl ani odloženou peněženkou s platební kartou. Drzou krádeží tak poškozeným způsobil celkovou škodu převyšující částku 11 tisíc korun. 

Hledaný muž je ve věku 45 let, měl vypracovanou postavu a vysoký byl přibližně kolem 170 cm. Měl šedivé vlasy a černou bradku. Oblečený byl do černé mikiny s výrazným bílým potiskem, černých šortek a přes rameno měl tmavou tašku.  

Víte, o koho se jedná? Pomozte nám ho dopadnout a předat spravedlnosti. Máte-li o něm nějaké informace, volejte prosím tísňovou linku 158. V případě dopadení mu hrozí trestní stíhání za trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V krajním případě tak zloději hrozí vězení až na dvě léta.

Video na odkaze:

https://youtu.be/oqu9o4736qg