Brněnská Fléda v červnu uspořádá sérii koncertů na výstavišti

  • Foto

    ilustrační (Pixabay)

Brněnský klub Fléda uspořádá v červnu na výstavišti sérii koncertů pod širým nebem. Naváže tak na loňský úspěch akce nazvané Open (F)air Music. Čeští i zahraniční interpreti vystoupí před pavilonem Morava, jedním z nejstarších na výstavišti. Program poskytl Martin Brzobohatý z Flédy.

Letošní koncertní sérii otevře 7. června kanadská rocková skupina Billy Talent. Na scéně se pohybuje více než dvě dekády, bodovala i v hitparádách se skladbami jako jako Fallen Leaves nebo Surrender.

"Kapele původem z Ontaria předskakují kapely Leoniden a Creeper, které si ve střední Evropě budují čím dál větší fanouškovskou základnu," uvedl Brzobohatý.

Program pokračuje 9. června, kdy pod širým nebem vystoupí skupina Mig 21, 14. června následují Rybičky 48. Pořadatelé se vzhledem k loňskému úspěchu rozhodli zopakovat dvoukoncert funkových kapel J. A. R. a Monkey Business. Tentokrát obě formace kolem klávesisty Romana Holého zahrají 15.června.

Sobota 18. června patří belgickému DJ a producentovi Netskymu. Letošní cyklus Open (F)air uzavře 23. června společný koncert skupin Gaia Mesiah a Horkýže Slíže.

Vstupenky se prodávají na každý večer zvlášť, nelze koupit permanentku na celou koncertní sérii.

 

Zdroj: 
čtk