Účastník nehody na D1 v Brně utekl a zmocnil se jiného vozu, se kterým havaroval
Foto:
Monika Švehlová
Řidič kamionu, který zřejmě zavinil ranní nehodu deseti vozů na D1 v Brně, od nehody utekl a zmocnil se jiného vozu, se kterým také havaroval. Měl pozitivní test na drogy, řekl policejní mluvčí Petr Vala. Nehoda se stala na 196. kilometru ve směru na Prahu, utvořila se dlouhá kolona.
Měl pozitivní test na drogy
„Řidič z kamionu vyskočil, následně se v ulici Kaštanova zmocnil osobního vozidla. Z místa ujel směrem na Rebešovice, kde havaroval. Tam ho policisté vypátrali. Muž měl pozitivní test na omamné a psychotropní látky, aktuálně je ve zdravotnickém zařízení na vyšetření,“ uvedl mluvčí. Okolnosti události policisté vyšetřují.
Kvůli nehodě se tvořily dlouhé kolony
Havárie na D1 se stala krátce po 7:00, nedaleko exitu Brno-jih střetlo pět osobních aut, dvě dodávky a tři nákladní auta. Podle prvotních informací řidič nákladního auta narazil do vozidel před sebou. Auta jezdila po nehodě bočním pruhem, tvořily se několikakilometrové kolony. Záchranáři ošetřili čtyři zraněné, uvedla mluvčí zdravotní záchranné služby Michaela Bothová.
- Vydáno dne:
-
- ,
- Autor:
- Ondřej Požár
- ČTK
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Žena chovala v bytě v Brně 45 koček ve špatných po…
- V Žabovřeskách se dočkali, sauna Rosnička bude za …
- Celníci na jihu Moravy a Vysočině za leden vybrali…
- V brněnských Přízřenicích má vzniknout průmyslový …
- Národní divadlo Brno nastudovalo Čertovu stěnu, po…
- Brno si nechá od externí společnosti vypracovat an…
- Brno opět posunulo termín pro zájemce o stavbu kom…
- Nákupní zóna u Avionu na jihu Brna se má rozrůst o…
- Brňané vytvořili pocitovou mapu, oceňují v ní třeb…
- Na matrice v centru Brna pomáhají cizincům tlumočn…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.



