Policie pátrá po zloději, který v jednom z obchodů v centru Brna ukradl 18 mobilních telefonů bezmála za půl milionu korun. Zveřejnila foto podezřelého, o pomoc žádá veřejnost. Na policejním webu o tom informovala mluvčí Andrea Cejnková.

Kradl už začátkem února

Zloděj podle policie mobilní telefony z prodejny odcizil začátkem února. Policie však výzvu o pomoc zveřejnila až dnes. „Dosud neznámý muž v obchodě nepozorovaně vniknul do zadních prostor, kde je zboží uskladněno. Telefony si naskládal do batohu i pod bundu, přičemž ho zachytila bezpečnostní kamera. Z obchodu pak beze stopy zmizel,“ uvedla mluvčí.

Svědci mají zavolat na linku 158

K muži na záběrech policisté podle mluvčí prozatím nemají bližší informace, proto se obracejí na veřejnost. Ze záběrů bezpečnostní kamery je zřejmé, že se zloděj nosící plnovous na výpravu oblékl do černé bundy a modrých riflí, na nohou měl černé tenisky a na zádech tmavý batoh. „Jakékoliv poznatky, které by mohly pomoci k ustanovení podezřelého, prosím neprodleně sdělte přes tísňovou linku 158,“ dodala Cejnková.