Valentýnský víkend 11. a 12. února patřil v obchodním centru Futurum v Brně už po sedmnácté Svatebnímu veletrhu. Návštěvníci se mohli těšit na více než 60 stánků s bohatou nabídkou všeho, co může pomoci úspěšné a hladké organizaci svatebního dne. A dlužno dodat, že tradiční akce měla před zítřejším svátkem zamilovaných úspěch.

Módní přehlídka každou hodinu po obědě

Každý, kdo do nákupního centra u výpadovky na Vídeň přišel, si mohl připadat jako ve snu o svatbě. Bílé šaty, kam se podíváš, rytmická hudba a po obědě každou hodinu módní přehlídka svatebních šatů a obleků. „Módní přehlídky máme ve 13, 14, 15 a 16 hodin. Máme také bohatou tombolu. Naši nájemci a vystavovatelé do ní poskytli ceny za 120 tisíc korun,“ upřesnila spoluautorka svatebního veletrhu Julia Fádlerová z agentury DFC Fashion Club.

Modely známých značek

Módní přehlídky moderované hercem a moderátorem Mirkem Šimůnkem byly prokládané rozhovory a prezentacemi. Na molu i v prostorách centra nejen snoubenci a milenci obdivovali modely známých módních značek.

Zájemci si vybírali termíny i prstýnky

Zájemci si také mohli přímo na místě svůj životní den domluvit třeba se zástupci známého studia a půjčovny svatebních šatů Madmazel. A určitě se jim to bohatě vyplatilo. Na objednané služby totiž řada salónů nabízela zajímavé slevy. A některé páry kromě rezervace termínů už rovnou vybíraly snubní prstýnky a nastávající nevěsty ladily i květinovou výzdobu.