fbpx
22. 03. 2023 Dnes má svátek Leona

Brněnská zoo vylepší atrakce i občerstvení, hledá jejich provozovatele

tygr-sumatersky-matyas-slavik-optimized

Foto:

Zoo Brno - archiv

Zoo Brno hledá nájemce pro sezónní atrakce nebo občerstvení, brněnští radní už souhlasili s pronájmem stánků a dalších prostor. V tiskové zprávě o tom informoval primátorčin náměstek Petr Hladík (KDU-ČSL).

Město chce tímto krokem rozšířit v zahradě sortiment nabízených služeb, ale také kvalitu jídel. Jedná se o pronájem samotných třinácti parcel s možností připojení na elektřinu a vodu, dále pronájem devatenácti stánků s možností připojení na elektřinu a vodu a také pronájem tří zděných budov včetně skladovacích prostor.

„Prostory zděných budov jsou určené výhradně pro poskytování stravovacích služeb. Konkrétně jde o restauraci U Tygra a o občerstvení U Obrátky nebo U Krokodýla. Zvláště u občerstvení budeme klást velký důraz na širokou nabídku služeb včetně zdravého stravování, a to i za cenu menšího nájemného,“ upřesnil Hladík.

Zbylé nabízené plochy jsou určené k provozování sezónních atrakcí a služeb, prodeji specialit a občerstvení nebo zde mohou být umístěny například nápojové automaty: „Jednou z podmínek, které musí provozovatelé občerstvovacích stánků dodržet, je používání pouze vratných kelímků. Zoo Brno totiž od sezóny 2016 zavedla do oběhu vratné recyklovatelné plastové kelímky,“ dodal Hladík. Podrobné podmínky najdou zájemci o pronájem na úřední desce města Brna.

„Nájemní smlouvy může Zoo Brno uzavřít až poté, co záměr zveřejníme na úřední desce města Brna zákonem stanoveným způsobem po dobu 15 dnů. Příjmy z uzavřených smluv získá Zoo Brno,“ uzavřel Hladík.

Líbí se mi

0
Zdroj:
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT