Ten se slaví po celém světě a v Brně tento den budete mít možnost pojmout oslavu mnoha způsoby. Se svou drahou polovičkou můžete být s hlavou v oblacích na věži Staré radnice, nebo prožít rande s příchutí tajemna v Labyrintu pod Zelným trhem.

Milujete vítr ve vlasech a Brno a chcete se na něj podívat i se svou láskou z pořádné výšky? Pak je pro Vás 14. únor tím správným dnem, kdy můžete  vyjít 173 schodů a políbit se na 63 metrů vysoké věži Staré radnice. Dostanete zde také pohár horké medoviny, růži a sladkou odměnu.

Ti, kteří rádi spíše bezvětří a tajemno, mohou přijmout pozvánku do podzemních prostor Labyrintu pod Zelným trhem na tři speciální limitované valentýnské prohlídky, se skleničkou sektu a růží, které nabídnou prohlídku tajemných zákoutí středověkých chodeb se speciálním valentýnským výkladem. Svátek plný amorů, vkusných hrnků s vyznáním ve všech světových jazycích a samozřejmě romantických filmů, to vás zase čeká v kině Art. Druhý ročník Bloody Valentine, přehlídky filmů o lásce, můžete v Artu navštívit od 12. do 16. února. A protože láska není jen jedna, čeká vás ve všech podobách – ta šťastná i nešťastná, láska mezi klukama, klukama a holkama, láska nevinná i prohnilá. Ať už se rozhodnete oslavit Valentýna jakkoliv, hlavně ať je to s tou prvou nebo s tím pravým.