Dostál představil na veletrhu trendy, které budou platit pro příští rok. "Daleko více je zájem o volnočasové modely a casual tenisky. V době koronaviru ubyly společenské akce, takže se urychlil ten trend, který tady byl, že jde do pozadí elegantní obuv a do popředí volnočasová obuv a tenisky. Kdo nemá tenisky, jako by nebyl," uvedl Dostál.

Dalším trendem je veganská obuv, která je plátěná a vyrobená tak, aby nebylo nic z usně, tedy z kůže. "Zatím je to okrajová část, ale pomalu je to na vzestupu. Určitě je o to zájem," řekl Dostál. Na veletrh přivezl i turistickou obuv. "Máme šněrovací boty i trekové sandále. Slouží pro vycházky se psem, do parku a podobně," dodal Dostál.

Na veletrh jezdí pravidelně. Módní veletrhy bývají v Brně dvakrát do roka, kvůli pandemii koronaviru ale letos v únoru nebyly, a konají se tak po roce. "Pro zákazníky i dodavatele je příjemné se vidět nad kolekcemi na jednom místě," poznamenal Dostál.

Veletrhy Styl a Kabo se na brněnském výstavišti konají po roční přestávce, jindy bývají dvakrát do roka. Vystavuje na nich přes 110 firem z devíti zemí, nabízejí kolem 250 značek. Akce je určená pro obchodníky, letos se výjimečně nekonají módní přehlídky.