Fanoušci Zbrojovky Brno mají novou klubovnu, realizace trvala rok

  • Foto

    MMB a Zbrojováci

„Zdá se to být až neuvěřitelné, ale povedlo se“ tak popisují fandové brněnského fotbalového sportu počin, ve který před nedávnem téměř nikdo nevěřil. Práce začaly před rokem a dnes byla červeno bílá klubovna slavnostně otevřena.

„V době, kdy prakticky nebylo možné nic, než jen sedět doma na zadku, nebo chodit se psem na procházku, jsme neotáleli a naopak jsme toho všeho využili ke zkultivování místa, kde budeme my, fanoušci Zbrojovky, trávit volný čas, dělat chorea, hrát šipky, zapíjet výhry (zřídka i prohry), a další... Máme už konečně kde oslavovat ty tituly a evropské poháry,“ popisují Zbrojováci na svých stránkách.

Ruku k dílu přidal téměř každý hrdě zapojený fanoušek. Klubovna bude mít svá pravidla a jasné užívání. „Díky patří všem, kteří pomáhali! Ať už s prací na místě, posíláním příspěvků, nebo materiální pomocí. Bylo vás hodně! Speciální dík pak ještě patří Fajnovýmu, který si to vzal pod sebe a celé to  koordinoval,“ doplnili Zbrojováci.

„Já přeji Zbrojovákům hlavně hodně úspěšných zápasů a silné hlasy ať jsou slyšet. Na téhle akci je vidět, že sport prostě sbližuje a tak to má být,“ doplnil primátorčin náměstek Petr Hladík (KDU-ČSL).

 

Fotogalerie: