fbpx
30. 03. 2023 Dnes má svátek Arnošt

Festival přinese do brněnských kaváren nezávislé divadlo a hudbu

Nezávislou divadelní produkci přináší do vybraných kaváren, zahrádek i sálů festival Brněnský lunapark. Jeho devátý ročník se odehraje na 15 místech od 5. do 25. dubna.
lunapark

Foto:

ilu,redakce

I letos organizátoři vybírali pro jednotlivé festivalové večery kavárny, které se na místním kulturním dění podílejí celoročně. Zahajovací program zasadili do podniku Trojka v Domě pánů z Kunštátu. Vystoupí Divadlo kjógen, které čerpá z tradice japonské frašky, a hudebník Jiří Brzobohatý. Hraje na handpan, zvláštní melodický perkusní nástroj.

V polovině festivalu se v klubu Leitnerova objeví Divadlo Hysterie z Prahy s hořkou komedií Tulák Charlie Chaplin. Dále se na přehlídce podílejí například soubory Facka, Koráb, Líšeň, Druhý pád nebo Dvorní divadlo.

Závěr festivalu se odehraje ve folklorním stylu v kavárně Black Box Cafe. Uherskohradišťské divadlo Plešatý králíček tam uvede představení Divnojiný kraj, následuje doprovodný program s lidovou hudbou. 

Kompletní nabídku festivalu, který chce představit Brno jako lunapark netradičních zážitků, najdou zájemci na stránkách www.brnensky-lunapark.cz

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT