festival

Návštěvníkům Chillibraní v Brně rozproudilo krev chilli pivo

8. 9. 2019

Netradiční festival Chillibraní na brněnském koupališti Riviéra dnes nabídl přehlídku pálivých pokrmů, popíjelo se však i speciální chilli pivo nebo chilli medovina. 

Celý článek

Nejstarší letní hudební festival se nejspíš stěhuje do Brna

29. 8. 2019

Brňané by se od příštího roku mohli dočkat konání nejstaršího českého letního multižánrového festivalu přímo ve městě Brně. Radní totiž souhlasili se záměrem pořádání festivalu TrutnOFF – BrnoON Open Air Music Festival.

Celý článek

Druhý ročník festivalu Serial Killer na konci uvede novinku z prostředí česko-vietnamské drogové mafie

27. 8. 2019

Serial Killer je první festival televizní a online seriálové tvorby ve střední a východní Evropě. Letos mezi 24. a 29. září podruhé představí v Brně to nejlepší z celého kontinentu.

Celý článek

Polárkový dort od Divadla Polárka, to je 13 představení nejen pro děti

24. 8. 2019

Divadlo Polárka už tradičně otevře novou sezónu třídenním festivalem Polárkový dort. Pro diváky zahraje všechny novinky na reperotáru za minulý rok, děti se mohou zúčastnit divadelních dílen. 

Celý článek

V Brně zněly melodie z Formanových filmů, od Mozarta po šlágry

22. 8. 2019

Hudba od Mozarta po československé šlágry z 60. let zazněla ve středu večer na brněnském hradě Špilberk při koncertu Pocta Miloši Formanovi. Koncert byl součástí Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk.

Celý článek

Třetí srpnovou neděli opět ožije nejen nábřeží Svitavy festivalem Překročme řeku

9. 8. 2019

Koncerty, výstavy i zajímavosti nabídne v Brně 5. ročník festivalu Překročme řeku, který se uskuteční v sobotu 17. srpna.

Celý článek

V Brně začal festival Maraton hudby. Letos jej ovládnou pouliční umělci

9. 8. 2019

Brněnské ulice ve čtvrtek odpoledne ožily hudbou, začal v nich festival Maraton hudby. Potrvá do neděle a nabídne koncerty přímo na ulici v "pokojíčcích" vytvořených Kateřinou Šedou.

Celý článek

Stránky