Fotbalisté druholigové Líšně jsou kvůli koronaviru v klubu v karanténě

Sobotní pohárový šlágr s prvoligovým Jabloncem si druholigoví fotbalisté Líšně nezahrají. Mužstvo je totiž kvůli výskytu koronaviru v karanténě.

  • Foto

    redakce (REJ) archiv

Desetidenní karanténu nařídila fotbalistům A mužstva SK Líšeň brněnská krajská hygienická stanice poté, co bylo v klubu několik pozitivních testů, které prokázaly výskyt koronavirového onemocnění. Podle dostupných informací jsou však nakažení hráči bez příznaků covid-19.

„Klub tuto skutečnost ohlásil řídícímu orgánu soutěží, který rozhodne o odložení utkání,“ sdělila vedoucí mužstva Dagmar Wallová.

Následující zápasy tak odehrají líšeňští fotbalisté v náhradním termínu. V sobotu 10.října se měli odpoledne utkat ve třetím kole domácího MOL Cupu s prvoligovým týmem Jablonce. A o týden později měli odehrát sedmé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s MFK Chrudim.

SK Líšeň je v tabulce druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěže zatím o skóre třetí za Viktorií Žižkov. Ta má však jeden zápas k dobru. Líšeňští borci zatím v letošní sezóně neprohráli, když v posledním domácím zápase doma koncem září porazili Vlašim 1:0 a začátkem října venku remizovali 2:2 s Duklou v Praze, kde přišli o dva body v nastaveném čase.

Zdroj: 
Brňan (REJ)