Fotbalisty Brna posílí ruský útočník Bazeljuk z CSKA Moskva
Foto:
ilu
Bazeljuk si už v kariéře zahrál i Ligu mistrů, v níž nastoupil do dvou utkání proti Bayernu Mnichov. Před pěti lety byl vyhlášen nejlepším mladým hráčem ruské ligy, připsal si také starty v reprezentační osmnáctce a jednadvacítce. V kvalifikaci mistrovství Evropy hráčů do 21 let v roce 2015 nastřílel pět gólů v šesti zápasech.
V CSKA působil od 13 let, za první tým debutoval v nejvyšší soutěži v roce 2013. Poslední sezony trávil na hostování postupně v Torpedu Moskva, druholigovém Chabarovsku, portugalském Estorilu a před příchodem do Brna v Machačkale.
Do nového působiště by měl Bazeljuk dorazit o víkendu. Po obráncích Lukáši Kryštůfkovi a Ondřeji Sukupovi je třetí zimní posilou Brna.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Vědci: Rostliny uvažují jako architekti, aby si za…
- Město se vrátilo k záměru postavit magistrátní bud…
- Cirkulární dům s ReUse centrem a dílnami v Brně vy…
- Brno si nechalo vypracovat studii na úpravu území …
- Nevšední orloj v centru Brna slaví 15 let, vypadne…
- Skončila rekonstrukce brněnského krematoria téměř …
- Silničáři mají obavy, že od státu na opravy krajsk…
- Úterní 4. kolo extraligy nabídne duel neporažených…
- Výměníková stanice v brněnských Žabovřeskách projd…
- Vinaři z Česka získali v letním kole soutěže AWC V…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.