fbpx
24. 03. 2023 Dnes má svátek Gabriel

„Gazela“ se loučí. Ilona Burgrová po ligovém finále ukončí kariéru

Přijďte podpořit Ilču v jednom z posledních zápasů její hráčské kariéry. Do Brna se už série vrátit nemusí, takže je to možná naposledy co nabudí domácí kabinu a roztleská královopolské publikum...!
finaleburgrova

Foto:

ilu, KP Brno

Vicemistryně světa z roku 2010 Ilona Burgrová z KP Brno ukončí ve 34 letech po finálové sérii mezi KP Brno a USK Praha sportovní kariéru. Brněnský klub nachystal pro bývalou reprezentační pivotku při nedělním finálovém duelu na domácí palubovce oficiální rozlučku.

"Účast v ligovém finále a vítězství v domácím poháru považuji za velký úspěch brněnského klubu, ke kterému jsem ráda pomohla. Považuji to za mnohem důležitější než moje loučení," řekla Burgrová na pátečním setkání s novináři.

Na rozlučku s oblíbenou hráčkou je připraven bohatý doprovodný program, ovšem s ohledem na to, aby nenarušil koncentraci hráček na důležitý zápas. Od 17:30 se představí divákům pod hlavní tribunou tři pozvané osobnosti, které přijdou basketbalistky KP podpořit a společně s také se loučící Milenou Prokešovou, doprovodí Ilču k úvodnímu rozskoku. Všichni mají k basketbalu nějaký vztah: herec Bolek Polívka, který je v halách Vodova jako doma ho v mládí hrával, což před několika lety předvedl shodou okolností také při zápase s USK…, bývalá trojskokanka a účastnice Star Dance Šárka Kašpárková se v dresu tehdejšího VALOSUNu dokonce zapsala do statistik ŽBL a advokátka Markéta Vaňková se jako občanská demokratka zabývá podporou a problematikou míčových sportů.

Doufejme, že společně s Žesťovým kvartetem a šesticí roztleskávaček z VSK Univerzity Brno rozproudí diváky, aby holkám vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. Brněnský tým chce samozřejmě dosáhnout co nejlepšího výsledku, nejlépe vyhrát, aby se "důchod" pro Ilonu o nějaký zápas oddálil…

Všichni jste srdečně zváni. Přijďte v předstihu, už od 17. hodin bude stát před halou Bierbus řemeslného pivovaru Moravia a všichni budou zapojeni také do připravovaného chorea…

Kénik DO-TO-HO…!!!

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT