Hokejový obránce Mikyska se vrací do Karlových Varů, do Brna jde Šik
Foto:
HC Energie Karlovy Vary
Hokejový obránce Dalimil Mikyska se opět vrací z Brna do Karlových Varů, kde bude hostovat. Opačným směrem míří útočník Otakar Šik. Výměnu potvrdily oba kluby na svých oficiálních webech, délku hostování ale neuvedly.
Dvaadvacetiletý Mikyska v Karlových Varech hostoval i v částech minulých dvou sezon, nyní jej Energie angažovala s ohledem kvůli problémům se složením obranných řad. Mimo hru jsou Tomáš Havlín, Lukáš Pulpán a Martin Weinhold.
"Po utkání v Hradci jsme bohužel přišli o dva obránce, Tomáše Havlína s Lukášem Pulpánem. Dohodli jsme se tak s Brnem na příchodu Dalimila Mikysky, který naše prostředí dobře zná, stejně tak i systém hry a rychle zapadne do týmu," uvedl hlavní trenér a sportovní manažer Západočechů Martin Pešout.
Mikyska v této sezoně odehrál za Kometu 23 zápasů, ve kterých si připsal asistenci. Brno jej uvolnilo zřejmě i proto, že v reprezentační přestávce angažovalo kanadského obránce Kevina Tanseye.
Jednadvacetiletý Šik se v sestavě Energie objevil v sezoně v šesti zápasech a nebodoval. Dalších 22 utkání (7+12) přidal v první lize v dresu Sokolova.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Krajští silničáři plánují pro příští rok několik v…
- České dráhy žádají po Brnu přes 10 milionů korun z…
- Brno hledá způsob, jak zachovat středověké základy…
- Silničáři vybírají firmu, která postaví dálniční s…
- Firma začala z Horních Heršpic odvážet část nelegá…
- Zubní pohotovost bude v Brně i na stomatologické k…
- Policie: Muž na Brněnsku vyráběl pervitin, žena dr…
- Průzkum: Obliba kapra na Štědrý den klesá, roste o…
- SurgalClinic otevírá v Brně pracoviště dlouhodobé …
- Nejlepším sportovcem Brna se poprvé stal fleretist…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
