Dlouholetý kapitán brněnských hokejistů Martin Zaťovič podepsal v Kometě novou smlouvu na příští sezonu. Devětatřicetiletý útočník si prodlouží kariéru v moravském týmu o devátý rok a bude útočit na pětistovku odehraných zápasů v jeho dresu. Klub o pokračování spolupráce s bývalým hráčem Karlových Varů či Togliatti v KHL informoval na svém webu.

„S (majitelem) Liborem Zábranským jsem byl na pokračování domluvený delší dobu a podpis smlouvy byl v podstatě jen formalita. Hokej miluju, fyzicky se cítím výborně a v Brně mám ještě rozdělanou práci. Stále mám obrovskou touhu vyhrávat a chci týmový úspěch,“ prohlásil Zaťovič.

Od příchodu do Komety v roce 2016 odehrál za brněnský klub 465 zápasů a v novodobé éře nejvyšší soutěže je v klubové statistice třetí za Leošem Čermákem (471) a Tomášem Malcem (497)

V extralize celkově má Zaťovič včetně play off na kontě 846 startů a 462 bodů za 232 gólů a 230 asistencí. Účastník tří mistrovství světa získal s Kometou tituly v letech 2017 a 1018, šampionem se stal v roce 2009 také v barvách Karlových Varů.