Po šesti dnech se opět spolu utkali týmy Brna a Karlových Varů, tentokrát na půdě Komety. 

Do první třetiny nastoupili domácí velice aktivně a vytvořili si několik dobrých šancí a gólových příležitostí. Nejlepší střelec Peter Mueller dokonce trefil tyčku. Tlak Komety zbrzdila série vyloučení domácích hráčů a hra se tak vyrovnala.Ve vyrovnaném počtu hráčů na ledě se opět Kometa dostala do tlaku a konečně udeřila. Střelu Zámorského tečoval před gólmanem Novotným kapitán domácích Martin Zaťovič. Těsné vedení Brna vydrželo do konce  prvního dějství.

Druhá třetina se odehrávala ve stejném duchu jako ta první. V plném počtu byli brňané lepší, ovšem rozhodčí trestali každý jejich prohřešek, a tak pokračovala série vyloučení domácích. Po poněkud sporném vyloučení Gulašiho za vyhození puku se hostům podařilo nakonec srovnat –  nájezd Vondráčka dobře chytající Klimeš ještě zlikvidoval, ale na dorážku Bartejsem špatně bráněného Kohouta už nestačil. Další minuty se nesly v duchu bojovnosti o každý decimetr ledu. Druhá třetina skončila vyrovnaným skóre a vše se mělo rozhodnout v dalším dějství.

Třetí třetina byla opět bojovná a gólové šance si vytvářely sice zřídka, ale oba dva celky více méně srovnatelně. V domácí bráně se proti šancím soupeře několikrát vytáhl Klimeš, na druhé straně také kraloval Novotný. Ovšem aždo druhé brněnské přesilovky. V té se opět ukázala jako geniální spolupráce elitního komanda Komety. Pro ostrostřelce Muellera bylo už po Zámorského a Holíkově přihrávce jenom rutinní záležitostí zasunout puk do odkryté branky. 

Vedoucí gól domácích byl signálem pro ofenzívu hostí, která ale narážela na organizovanou obranu Brna. Kometě se tak otevíral prostor pro brejky. Domácí tuhle pasáž hry zvládli bez potíží a výhru při power play pojistil bekhendovým obloučkem a třetím gólem Bondra.