„Akce se jako každý rok velice vydařila. Přálo nám počasí a všichni si tak mohli bez problému užít koncerty i doprovodný program,“ uvedla za organizátory Edita Smělíková. 
Návštěvníci festivalu si mohli v prostoru před Nákupním centrem Královo Pole vychutnat koncert Vojty D., kapel Eddie Stoilow, Poetika nebo Verona. Celým programem je provedl internetový bavič Kazma, který také svým vystoupením KrPole festival uzavřel.

„Fanoušci byli nejvíc nadšení z Verony, která doslova všechny roztančila, což vygradovalo tanečním mixem s Kazmou.  Všechny kapely ale sklidily velký potlesk a desítky lidí se zúčastnily autogramiády jednotlivých interpretů,“ popsala Edita Smělíková. 
Lidé měli také možnost se zapojit do nejrůznějších soutěží přímo na pódiu a vyhrát zajímavé dárky od partnerů Sázavafestu. Vstupenky na něj si navíc lidé mohou v Nákupním centru Královo Pole až do konce června koupit za zvýhodněnou cenu. 
Děti, které dorazily na zábavné odpoledne s populárním britským hračkářstvím Hamleys, si mohly v areálu zasoutěžit o zajímavé ceny. Od maskotů mohly získat slevy do hračkářství i nejrůznější hračky. A kdo měl ještě přebytek energie, mohl jí "vyskákat" třeba na skákacím hradu.