Týmový junior Michal Makeš nenašel v průběhu víkendu na Hungaroringu přemožitele ani v jednom závodě a s přehledem napodobil své loňské double v závodech Clio Cupu. Neméně dobře se vedlo i Bronislavu Formánkovi a Liborovi Dvořáčkovi v s vozy Lamborghini Huracane SuperTrofeo EVO. Formánek svedl dvě vyrovnané bitvy o vítězství se slovenským závodníkem Samuelem Sládečkou, ten však byl v obou závodech o něco šťastnější a Formánek si tak z Maďarska domů odváží body a poháry za dvě druhá místa. Libor Dvořáček se při své premiéře v Zóně uvedl třetím a čtvrtým místem, což je jistě velice dobrý příslib pro nadcházející sezónu v Lamborghini SuperTrofeo.  „Maďarský víkend nelze hodnotit jinak než pozitivně. Technika fungovala na 100% a všichni tři jezdci předvedli skvělé a konzistentní výkony, díky kterým se všichni umístili na pódiových pozicích. Za deset dnů vyrážíme do Misana na oficiální testy SuperTrofea. Přál bych si, aby se nám i v tomto seriálu dařilo podobně," tak zní hodnocení víkendu na Hungaroringu z úst týmového manažera, Jiřího Mičánka jr.

Samotní jezdci k tomu řekli:

Bronislav Formánek: „Bylo to velice příjemné závodění. Dobře jsem si zazávodil se Samuelem, který byl tentokráte rychlejší. Musím si na vůz ještě trochu více přivyknout, ale věřím, že příště budeme ještě lepší."

Libor Dvořáček: „S výsledkem jsem určitě spokojen. Již příští týden jedeme na testy SuperTrofea do Misana a tohle byla poslední možnost svezení. Dojet na pódiu je vždy velice cenný výsledek a já bych rád poděkoval celému týmu za odvedenou práci. V průběhu celého víkendu jsme neměli jediný problém a vše fungovalo na výbornou, což je základní předpoklad pro úspěšný víkend."

Michal Makeš: „Mám radost z double a stejně tak i z pokroku oproti předchozímu roku. Zrychlili jsme téměř o 1,4 vteřiny, což je hodně příjemné. Přál bych si, aby se nám podobně dařilo i v příštích závodech."