O průběhu play-off Tipsport extraligy se bude nadále jednat. Pokladny DRFG arény prozatím uzavřeny

  • Foto

    HC Kometa Brno (archiv)

V závislosti na rozhodnutí vlády, že se hromadné kulturní a sportovní akce nad sto osob dočasně ruší, se zastavuje prodej vstupenek na zápasy play-off. O budoucím vývoji a okolnostech, za jakých bude probíhat play-off Tipsport extraligy, bude HC Kometa informovat, popisuje mluvčí klubu v tiskové zprávě.

„Touto cestou Vám sděluji, že prezident Českého svazu ledního hokeje z.s. (dále také jako „ČSLH“) v návaznosti na Opatření rozhodl dne 10. 3. 2020 tak, že veškerá utkání všech soutěží a turnajů řízených a organizovaných všemi řídícími orgány ČSLH se budou hrát dle rozpisu příslušné soutěže, resp. propozic příslušného turnaje, s tím, že návštěvnost utkání (tj. počet diváků na utkání), která neskončí před 18:00 hod. dne 10. 3. 2020, nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas," uvedl v tiskové zprávě Antonín Vansa - ředitel oddělení řízení soutěží ČSLH.

Na středu 11. března 2020 od 13:00 hodin byla svolána mimořádná schůzka klubů účastnících se play-off extraligy ledního hokeje (včetně předkola), na které bude projednán další postup ohledně organizace utkání hraných po tomto termínu. „S výsledky tohoto jednání, které budou mít vliv na zápasy HC Kometa Brno, vás budeme informovat prostřednictvím oficiálních komunikačních kanálů klubu,“ zaznělo z klubu HC Kometa Brno.