fbpx
30. 03. 2023 Dnes má svátek Arnošt

Pěkný dárek a současně pomoc dětem. Takový je nový kalendář HZS JMK

V prodeji je nový nástěnný kalendář Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje, který vznikl na podporu Nadačního fondu Modrý hroch.
37475

Foto:

firebrno.cz

Na fotografiích jsou jihomoravské hasičky a hasiči a samozřejmě Modrý hroch. Výtěžek z prodeje podpoří činnost nadačního fondu a konkrétně léčbu osmiletého Šimona.

Šimon má od dvou let diagnostikovanou patologickou lámavost kostí a v dnešní době je již převážně na vozíku. V roce 2017 podstoupil jednu operaci bérce a nyní ho čeká operace stehenní kosti. Jedná se o použití nitrodřeňového hřebu přímo do kosti, který však stojí cca 65 tisíc korun a pojišťovna odmítla hřeb uhradit. Nákupem kalendáře můžete Šimonovi pomoct i Vy (https://www.modryhroch.cz/jak-pomahame/pribehy/o-simonkovi).

Kalendář stojí 199 korun a lze jej zakoupit v nadačním eshopu nebo po domluvě v kanceláři Nadačního fondu Modrý hroch na adrese Rašínova 2, 602 00 Brno.

Na úpravě modelek má zásluhu vizážistka Mary Kay Jiřina Janáková. Kalendář nafotil a graficky zpracoval ředitel Územního odboru Brno-venkov plk. Petr Svoboda.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT