fbpx
24. 03. 2023 Dnes má svátek Gabriel

První část dvojzápasu baseballové extraligy proti Pražským Titánům Draci Brno zvládli. Pokračuje se dnes v Praze

Brněnští baseballoví Draci nastoupili v extraligovém zápase v pátek proti Tempo Titans Praha. Výsledek byl spíše fotbalový - 1:0 pro Draky, ale výhra se počítá. Dnes je na programu odveta v Praze.
2859155cc1b

Foto:

ilu, redakce

Vzájemná bilance mezi Draky a Tempem z loňského ročníku hovoří jasně ve prospěch aktuálních šampionů (10:0, 7:1, 5:2, 2:1). Tempo však výrazně posílilo zejména na nadhazovacím kopci.

V pátek 13. se za stálého mrholení proti sobě postavili Radim Chroust, který nastoupil na pozici nadhazovače již po sté. Za Tempo se představil Marek Minařík, který předvedl naprosto famózní výkon a odházel celých 9 směn na něco málo přes 120 nadhozů. Desátá směna byla představením neúspěšných pokusů o dotlačení bodu. Martin Kalábek, který v polovině zápasu vystřídal Pavla Budského v pravém poli byl právě tím, který ukončil útok pražanů v desáté směně důležitým chytem vysokého odpalu. Zároveň byl také tím, který za stavu 2 outy odpálil úspěšný odpal a stáhl tak Petra Čecha pro vítězný doběh. Napínavému utkání s hokejovým výsledkem 1:0 přihlíželo jen pár věrných fanoušků, ti si jej však budou jisto jistě pamatovat ještě dlouho.

Dnes se hraje od 14 hodin v Praze. Draci zároveň v neděli vstoupí do soutěže Český baseballový pohár zápasem v Šumperku od 14 hodin proti místním Cannibals.

 

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT