Sparta sebrala Kometě tři body a vysoko ji přestřílela 6:1
Foto:
Roman Kantor, HC Kometa Brno
Utkání bylo rozhodnuto prakticky po polovině utkání. Sparta vedla nad Kometou v té době už 4:1 a zbytek duelu si dokázala pohlídat. Ba co víc, přidala ještě další branky. Jedinou trefou Brna se prezentoval Peter Mueller.
„Myslím, že zápas hodně ovlivnil fakt, že jsme v první třetině měli tři šance a dali jsme z toho tři góly. Tím jsme se uklidnili a pak jsme to utkání měli ve své režii. Adam Polášek hrál velice dobře, ale na nějaké hodnocení jeho výkonnosti je ještě brzy, to až po více zápasech. Každopádně ho ale bereme jako velkou posilu,“ komentoval trenér Sparty Miloslav Hořava.
„Takové utkání se nehodnotí úplně jednoduše. Připravovali jsme se na něj, ale jednoduchými chybami jsme se dostali do situace, kdy jsme prohrávali, a pak už jsme nebyli schopní výsledek zvrátit. Při některých situacích je pořád vidět to tréninkové manko, které se snažíme dohnat. Musíme si vše rozebrat,“ hodnotil zápas trenér Komety Jiří Horáček.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Silničáři od 5. ledna změní značení na přestavovan…
- Brno hledá projektanta pro první etapu přeměny ško…
- Vláda projedná novelu zákona o daňovém zvýhodnění …
- Na jižní Moravě přibývá lidí s respiračními infekc…
- Brněnský dopravní podnik podepsal smlouvu na další…
- Brno spolu s krajem hledá dopravce pro pravidelné …
- Žádná auta, ani motorky! Masarykův okruh se na pár…
- D1 bude po 58 letech dokončená, dnes se otevře úse…
- Krajští silničáři plánují pro příští rok několik v…
- České dráhy žádají po Brnu přes 10 milionů korun z…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
