Do trojice nominovaných gólmanů se vešel brněnský Matej Tomek. Čtyřiadvacetiletý brankář Komety zatím nastoupil za slovenský národní tým do pěti zápasů a drží famózní úspěšnost zákroků přes 95 procent! Dalšími nominovanými gólmany jsou Branislav Konrád z Olomouce a Patrik Rybár chytající za Minsk v KHL.

Mezi obránce byl vybrán Marek Ďaloga. Rychlonohý bek už ve slovenském dresu odehrál 131 zápasů s bilancí 26 bodů (12+14).

Dvaatřicetiletý Ďaloga si před čtyřmi lety zahrál i na minulých olympijských hrách a nastoupil za Slovensko na šesti světových šampionátech. Na tom posledním dokonce nosil kapitánské céčko. V obraně se potká například s plzeňským Peterem Čerešňákem či Martinem Marinčinem z Třince.

Mezi útočníky slovenského olympijského výběru se probojoval i forvard modrobílých Brňanů Michal Krištof.

Stejně jako Ďaloga se šikovný osmadvacetiletý centr zúčastnil zimních olympijských her v roce 2018 v Jižní Koreji, na světovém šampionátu startoval třikrát.

Za reprezentaci nastoupil do 59 zápasů a připsal si 26 kanadských bodů za 8 branek a 18 nahrávek. Mezi dalšími nominovanými útočníky je například bývalý hráč Bostonu Bruins Peter Cehlárik.