fbpx
22. 03. 2023 Dnes má svátek Leona

V sobotu byl v brněnské X Aréně Finálový den Play off II.- VI.ligy badmintonu

Moderní šestikurtový sál na badminton v Xareně ve Slatině hostil souboje o konečné umístění ve II. až VI. lize badmintonu.
img201804141321381

Foto:

redakce (NEP)

Badminton stále někteří z nás považují za odpočinkovou pohybovou aktivitu pro rodiče s dětmi na dovolené. A může to tak být. Ovšem badminton je také olympijským sportem a jako takový, nemá s pinkáním na pláži nic moc společného.

Tento atraktivní a dynamický sport si získává stále větší oblibu a jeho členská základna se rozšiřuje, s trochou nadsázky, geometrickou řadou. A zaplněná Xaréna byla svědkem lítých bojů jak o konečné umístění, tak hlavně o stupně vítězů a postupové příčky do vyšších soutěží.  

Od devíti hodin ráno se ve Slatinské Xaréně rozehrály zápasy smíšených družstev v rámci finálového dne play off v badmintonu. Kromě mnoha brněnských družstev se zúčastnili také badmintonisté z Hodonína, Kunovic, Podivína či Chropyně. 

Průběh a konečné výsledky zápasů jsou k dispozici pro zájemce na  www.jmbadminton.cz/2018/04/17/17-4-2018vysledky-finaloveho-dne-3-6-liga-jm-badminton/

Líbí se mi

0
Zdroj:
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT