Pořadatelem brněnských galavečerů je domácí Jeetsam gym pod vedením Martina Karaivanova. Za dobu existence večečerů s názvy Cage Fight či Ring Fight si tyto akce získali velice solidní renomé. Jednak díky skvělé organizaci, ale hlavně vždy zvučnými jmény na fight listu. Hlavní organizátor Martin Karaivanov prozradil: „Určitě bych rád vypíchnul Petra Beryho Beránka,který po dlouhodobých stabilních výkonech si zasloužil boj o pás organizace Fusion, takže nastoupí v titulovém zápase na pět kol po 5 minutách. Soupěřem mu bude mistr Ukrajiny Jaroslav Frančuk. Je tam toho víc, ale každopádně bych chtěl zmínit ne Brněnského, ale Pražského Lea Brychtu. Je to český talent MMA, který se vrací po ročním zranění. Soupeřem mu bude Němec Filip Harburger, a jistě to bude atraktivní zápas.“

MMA je hlavním tahákem akce, ale na galavečerech Fusion je už tradičně program zpestřen i dalšími bojovými disciplínami.  „Jsou připraveny i stand upový, postojový zápasy: Michal Ryba se Zlínským Markem Novosadem, thai boxing 3×3 minuty. Pak Michal Vacek, zkušený zápasník Jetsaam gymu proti dalšímu tvrdému a zkušenému soupeři z Pardubic z Masáks Gymu a poslední zápas obstará old schoolák Jiří Sněhulák Jaroš podle pravidel K1,“ potvrzuje Karaivanov z pořádajícího Jetsaam Gymu Brno.

Pokud jste tedy  fanoušky tvrdého, ale férového zápolení v kleci, nebo jste třeba jen zvědaví, jak takové špičkové zápasy v MMA probíhají, určitě byste neměli chybět v sobotu 27.října v Brněnském Boby Centru.