Ve Veverské Bítýšce hořela střecha rodinného domu
K požáru rodinného domu vyjížděli hasiči v sobotu po poledni. Požár ani zásah si naštěstí nevyžádali žádné zranění, předběžná škoda se odhaduje na 200 tisíc korun.
Foto:
firebrno.cz
V sobotu před třináctou hodinou vyjížděli hasiči k hlášenému požáru střechy rodinného domu do obce Veverská Bítýška na Brněnsku. V době příjezdu první jednotky byla již požárem zasažena celá střecha. Celkem pěti vodními proudy dostali hasiči požár pod kontrolu za necelou hodinu od ohlášení události na tísňovou linku. Vyšetřovatel předběžně odhadl škodu způsobenou požárem na 200 tisíc korun. Při zásahu se nikdo nezranil.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Muž v domě u Ivančic na Brněnsku podle policie vyráběl…
Jihomoravský kraj bude v roce 2026 hospodařit s příjmy 38,2…
Policie začne prověřovat nesrovnalosti v počítání volebních hlasů v jednom…
Kvůli přestavbě křižovatky dálnic D1 a D2 na jihu Brna…
Aktuální témata:
- Jižní Morava je v dostupnosti internetu v domácnos…
- Návštěvnost Zoo Brno za letošní rok atakuje hranic…
- Na Štědrý den vzplály na jihu Moravy dva vánoční s…
- Lidé v Brně rekordně darovali kelímky, přispěli tí…
- Křeček vyzval poslance, aby novelu stavebního záko…
- Nemocnice v Tišnově i Hustopečích zavřou s koncem …
- Silničáři od 5. ledna změní značení na přestavovan…
- Brno hledá projektanta pro první etapu přeměny ško…
- Vláda projedná novelu zákona o daňovém zvýhodnění …
- Na jižní Moravě přibývá lidí s respiračními infekc…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
