Nadějnému útočníkovi v rodném Zlíně pšenka příliš nekvetla. Od dvaceti let chodil po hostováních v Prostějově, Otrokovicích, či Uherském Brodě. V nejvyšší soutěži odehrál v minulém ročníku jen 46 minut, rok před tím pouze dvě minuty. Více byl využíván v moravskoslezské fotbalové lize, v níž minulý podzim odehrál všech jedenáct zápasů v záložním celku Fastavu. Vstřelil pět gólů a byl nejlepším střelcem mužstva. V MSFL má na svém kontě odehráno 150 utkání.

Líšeň sehraje v sobotu první přípravný zápas. Prvním soupeřem je druholigový slovenský tým MFK Senica. Zápas se hraje na hřišti v Sedleci u Mikulova. Druhý přípravný zápas sehrají svěřenci trenéra
Valachoviče ve čtvrtek 1. července na Strahově proti Spartě Praha. Toto utkání se bude hrát ve formátu 4 x 30 minut. Poslední dva přípravné utkání se uskuteční v Březí u Mikulova. V sobotu 10.7. přijede na jih Moravy Petržalka, o týden později ke generálce Baník Ostrava.