fbpx
30. 03. 2023 Dnes má svátek Arnošt

Volejbalistky KP Brno čeká ve čtvrtfinále play off Dukla Liberec

Po závěru nadstavbové části patří volejbalistkám KP Brno sedmá příčka. Nyní je čeká play off a čtvrtfinálová série proti týmu z druhé příčky, Dukla Liberec.
img-20190312-100840-01

Foto:

redakce

Stejná dvojice proti sobě  nastoupila i loni a Brňanky zvítězily bez ztráty setu 3:0 na zápasy. Letos však je situace díky obměnám kádrů obou aktéru dost jiná. Zatímco loni byly Liberecké volejbalistky jako nováček v soutěži mírným outsiderem, v letošní sérii, i díky výsledkům v dlouhodobé části jsou naopak v pozici favoritek Ovšem play off začíná od nuly a brňanky rozhodně budou chtít bojovat o co nejlepší výsledek. Prezident klubu Richard Wiesner hodnotil odehranou část sezóny: "Určitě jsme chtěli být výš, sedmá pozice není úplně nejlepším výchozím bodem pro play off. Na druhé straně však s přihlédnutím k omlazení kádru si myslím, že ať už dopadne letošní play off jakkoliv, tyto těžké vyřazovací boje budou pro náš mladý tým nesmírně přínosné."

"Teď vlastně začíná ta nejatraktivnější část sezóny," těší se na sérii s Libercem trenér brňanek Tomáš Samsely. "Přesto, že v posledních zápasech se nám dařilo více na venkovních hřištích, v play off bude  určitě záležet taky na podpoře domácího publika. Vždycky se líp hraje před vyprodaným hledištěm, než aby bylo v hale slyšet každý pokyn trenéra," pozývá brněnský trenér na domácí zápas všechny fanoušky. První domácí duel je však na pořadu až ve sředu 20.března, do čtvrtfinále brněnské volejbalistky vstoupí zápasem v Liberci v sobotu 16.března.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT