Volejbalistky KP Brno prohrály i doma. V odvetě osmifinále CEV podlehly Jekatěrinburgu 1:3
Foto:
VK KP/O.Driml
Uhrát dva sety – to stačilo Ruskému týmu k postupu do čtvrtfinále. Hráčky KP Brno sice bojovaly srdnatě, v určitých fázích zápasu byly Jekatěrinburgu i vyrovnaným soupeřem, nakonec to ale na více, než jeden uhraný set nestačilo.
Po prohře 1:3 (sety:10:25, 28:26, 20:25, 16:25) tak VK KP Brno letos v pohárové Evropě končí. Přesto však trenér Marek Rojko byl částečně spokojený: „V dnešním utkání tři naše hráčky výborně podávaly, což nám umožnilo Rusky zatlačit. Velikou hodnotu má pro nás koncovka druhého setu – a tohle si musíme z dnešního zápasu odnést."
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Nová vyhláška o pyrotechnice silvestrovské ohňostr…
- Cats Brno se vrací do softballové Extraligy žen
- Na trati mezi Brnem a Přerovem bude od neděle pokr…
- Jeskyně Moravského krasu právě otevírají své nepří…
- Na jihu Moravy se dá o víkendu lyžovat jen na Břec…
- Policie začne prověřovat nesrovnalosti v počítání …
- MŽP: Prvních 35 tun nelegálního odpadu se z Brna z…
- NSS: Firmy z Agrofertu neměly kvůli Babišovu střet…
- Vedení ANO vyloučilo brněnské zastupitele, kteří n…
- FN Brno plánuje výstavbu několika nových pavilonů …
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
