04. 02. 2023 Dnes má svátek Jarmila

Winning Group Arena se otevře v pondělí dětem v rámci tradičního Týdne hokeje

pondělí 20. září od 17:00 budou mít všechny děti jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kometa Brno ve spolupráci s Českým hokejem pořádá ve Winning Group Areně akci v rámci Týdne hokeje.
tyden-hokeje-2020

Foto:

HC Kometa/J.Grulich

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Jiřího Mífka, nebo Vladimíra Kříže – 602 565 658 / 775 249 183) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde. Registrace účastníků od 16:30 na vrátnici Winning Group Areny. Program na ledě od 17:30 – 18:30.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Prosíme o dodržování aktuálních vládních nařízení ke konání akcí uvnitř sportovní haly. Prosíme účastníky o nošení roušek, respirátorů, dodržování rozestupů, neúčastnit se akce v případě příznaků nachlazení.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT