Brněnští fotbalisté se na hřišti statečně perou o každý bod, který by mohl znamenat záchranu v nejvyšší fotbalové lize. Ovšem k záchranářským starostem přibyla klubu ještě další, ekonomická starost – generální partner klubu, kterého Zbrojovka představila loni v srpnu, společnost Wedos Internet, s podporou vrcholového fotbalu končí. 

 „V posledních týdnech cítíme, že naše značka je silně poškozována mnoha kauzami a zákulisními machinacemi v pozadí fotbalu. Za současného stavu nebudeme špatně fungující fotbal v České republice nadále finančně podporovat,“ stojí v prohlášení společnosti. V tomto prohlášení se odráží nejen úplatkářská aféra kolem bývalého místopředsedy asociace Romana Berbra, ale také podivné situace, které rozhodovaly v nedávných zápasech Fortuna ligy. „Věřili jsme, že se poměry v českém fotbale změní. Několik měsíců panovala atmosféra strachu, o korupci ve fotbale se ani nevtipkovalo. Jenže poslední tři až čtyři ligová kola přinesla několik kontroverzních rozhodnutí," prohlašuje společnost. "V zahraničí umějí zrušit nesprávně uloženou červenou kartu, v Česku se to obhájí. Všechno se vrací do starých kolejí. U toho být nechceme," dodává WEDOS a zároveň vyzývá další sponzory, aby zvážili podporu českého fotbalu. Také připouští, že v případě pozitivních kroků v tuzemském fotbale jeho finanční podporu obnoví. WEDOS byl kromě Zbrojovky také partnerem Českých Budějovic.

Jak se se současnými problémy brněnský klub  vypořádá a samozřejmě jak se popasuje se zbylými zápasy, které rozhodnou o bytí či nebytí Zbrojovky v první lize, budeme nadále sledovat a na našich stránkách o tom budete informováni i vy.