Zbrojovka přivítá v neděli doma silnou Olomouc

Po třech týdnech se Zbrojováci znovu představí na domácím trávníku. V neděli 20. září hostí ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY Sigmu Olomouc. 

  • Foto

    fczbrno.cz, ilustrační

Na utkání je nadále možné koupit vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal, v den utkání pak na pokladně číslo 1. Celková kapacita činí v souladu s aktuálními podmínkami cca 5600 míst.

Zápasový režim je s ohledem na stávající epidemiologickou situaci omezený a nese se v podobném duchu, jako jarní duely. Prosíme tedy fanoušky, aby dodržovali veškerá hygienická opatření a aby udržovali příslušné rozestupy u vchodů, toalet, občerstvení a na samotných tribunách.

S ohledem na fakt, že jsme na stadionu přešli na nový systém čteček, prosíme dále fanoušky, aby přišli (pokud je to možné) s dostatečným předstihem. Je možné, že těsně před utkáním se u jednotlivých vstupů budou tvořit fronty. Děkujeme za pochopení.

Olomoucký klub byl založen v roce 1919, před rokem tak oslavil sté jubileum. Do letošní sezóny vstoupilo mužstvo kouče Látala výhrou s Libercem. Následovala prohra na Spartě a výhra 3:0 s pražskou Bohemkou. To vše dohromady znamená aktuálně sedmou příčku v tabulce. Ve vzájemných zápasech má navrch Olomouc. Z posledních deseti zápasů se pětkrát radovala Zbrojovka (pokaždé doma), dva duely skončily remízou a tři výhrou Sigmy.

Zápas začíná na stadionu v Srbské ulici v 15 hodin 30 minut.