Třiatřicetiletý útočník se do Zbrojovky vrátil před letošní sezónou. Ihned se zabydlel v základní sestavě, po 25 kolech je nejvytíženějším hráčem týmu. A se šestnácti góly je zároveň také nejlepším střelcem nejen Zbrojovky, ale i celé FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. K tomu přidal šest gólových přihrávek.

„Před sezónou jsem měl jako hlavní cíl pomoci týmu k postupu, což se podařilo. Jsem rád, že jsme se domluvili na další spolupráci, v Brně jsem spokojený, klub je snad spokojený se mnou. A věřím, že to tak bude i nadále," řekl Řezníček.

Na dotaz, v čem je síla Zbrojovky, uvedl, že se mužstvu podařilo vyhrát i utkání, v nichž se brněnským fotbalistům tolik nedařilo. „Navíc naši soupeři v boji o postup postupně ztráceli body. Máme dobrý tým, který se semknul a sbíral body potřebné k postupu,“ uvedl Řezníček po derby s Vyškovem na drnovickém stadionu.

Tlak fanoušků na kýžený postup do první ligy je podle brněnského kapitána normální. „Stejně jako my chtějí vyhrávat. Je to i příležitost pro mladé hráče, aby se posouvali dál,“ říká zkušený střelec, který koncem května oslaví 34. narozeniny.

A protože se Zbrojovce po středeční porážce Třince 4:2 podařilo postup dotáhnout do parádního konce, bude Řezníček moci rozšířit své bohaté prvoligové statistiky.

V nejvyšší soutěži dosud odehrál 301 zápasů a vstřelil 77 branek. Rovných dvacet z nich si připsal během let 2015 až 2017 právě v brněnském klubu, v němž debutoval v červenci 2015 v zápase s ostravským Baníkem, který Zbrojovka doma vyhrála 2:1.