Už v pondělí 19. června uvede Zdenek Merta další díl svého pořadu, kam zve speciální hosty. Tentokrát do Brna na Činoherní scénu MdB zavítá Ondřej Gregor Brzobohatý, zpravodajský portál BRŇAN o tom informovala mluvčí divadla Kateřina Vižďová.

Diváci Městského divadla Brno Zdenka Mertu u klavíru velmi dobře znají. Již od roku 2017 si úspěšný skladatel, ale také zpěvák, showman, vtipný společník a zábavný vypravěč do svého pořadu zve významné osobnosti české a slovenské hudební scény. „Díky tomu mohli diváci na Činoherní scéně vidět a slyšet například Romana Dragouna, Vojtěcha Dyka, Petra Jandu, Zoru Jandovou, Michaela Kocába, Vašo Patejdla, Michala Pavlíčka, Ondřeje Rumla, Jiřího Schmitzera, Kamila Střihavku a mnoho dalších,“ popsala Vižďová.

Nejnovější setkání s bravurním a nápaditým talk masterem se uskuteční v pondělí 19. června 2023 v 19.00 hodin na Činoherní scéně MdB

„Ondra je nadaný, charismatický a pracovitý perfekcionista – neběžný souběh, který je v podstatě predestinací úspěchu. Herec a zpěvák, skladatel, velmi dobrý klavírista, moderátor, producent .Ondřej má obecně pověst šikovného všeuměla, což mohu potvrdit. Rozsah, ale i úroveň jeho aktivit v umělecké činnosti jsou však vskutku mimořádné a je to také tím, že má z čeho brát,“ popsal Merta.

Ondřej Gregor Brzobohatý napsal i několik filmových skladeb

Mezi takovými třeba hudba pro Anděl Páně 2, krásné písně pro Richarda Müllera, pro Hudební divadlo Karlín muzikály Legenda jménem Holmes, Slunce, seno, jahody a další. „Znám jej prakticky od jeho dětství, ale jsem si jist, že to hlavní má před sebou. Něco se o tom jistě dozvíme i při setkání v Zdenek Merta u klavíru 19. června. Určitě u toho bude také kapela v čele s Danem Kyzlinkem, Kristýna Daňhelová a Esther Mertová,“ dodal Merta.

Milovníci dobré hudby by si tuto jedinečnou událost rozhodně neměli nechat ujít

A pozor – máte pouze jedinou příležitost! Hudební večery Zdenka Merty totiž divadlo nereprízuje, díky čemuž se pokaždé jedná o neopakovatelnou a zcela originální záležitost! Vstupenky jsou v prodeji v pokladnách na Lidické ulici 16 nebo online zde.