Díky velké mediální podpoře se o sbírce dozvěděli lidé napříč republikou a do Brna doputovala pyžamka, domácí oblečení i hračky ze všech koutů země. Nebývalá štědrost lidí tak dovolila obdarovat vedle Dětské nemocnice i další organizace.

 „Původně jsme chtěli nasbírat několik pyžámek pro Dětskou nemocnici, aby měl její personál pro své malé pacienty pestrý výběr a mohl tím udělat dětem radost. Nakonec se jich podařilo vybrat tolik, že jimi můžeme vedle černopolní Dětské nemocnice podpořit i novorozenecká oddělení v Bohunicích, u Milosrdných bratří nebo na Obilním trhu, ale také dětské domovy nebo azylové domy pro matky s dětmi. V Dětské nemocnici z dodaných zásilek vytřídili 12 520 pyžam a více než 5 tisíc kusů dalšího textilu, jako jsou trička, mikiny nebo tepláky, které děti využijí při pobytu mimo postýlku. Kromě toho nám dárci zasílali hračky, zejména plyšové a látkové, ale objevily se i stavebnice, hry, knihy, hračky pro kojence, auta a panenky,“ vyjmenoval první náměstek primátorky Petr Hladík.

Magistrát města Brna a Dětská nemocnice již předaly 70 pytlů oblečení Klokánku, 11 firmě Lear Corp. pro nemocnici Vyškov a 5 Dětskému domovu v Tišnově