28. 01. 2023 Dnes má svátek Otýlie

Kometa zakončila první týden na ledě společným tréninkem

Hokejisté Komety mají za sebou první týden na ledě. Každý den byli hráči rozdělení do několika skupinek, hráči se věnovali především technice bruslení a nabírání kondice. Ovšem v pátek už se sešel kompletní tým na klasický trénink. 
foto2

Foto:

HC Kometa/I.Dostál

Na ledě se v páteční dopoledne objevilo několik posil, ale i známá jména, například Petr Holík nebo Martin Zaťovič. „Bylo to těžké, nikdy jsem takhle v létě na ledě nebyl. Je to součást přípravy v podstatě u každého mužstva, dá se říct, že je to nový trend a určitě je to super. Jsem rád, že jsem se sešel s týmem, budu chodit pravidelně, abych všechny kluky poznal. Trénuju tradičně v Přerově, všechno probíhá podle plánu. Zdraví drží, už se těším na novou sezonu," hlásí kapitán Martin Zaťovič.

„S přípravou jsem spokojený. Máme za sebou první týden na ledě a na hráčích byla vidět velká chuť. Mělo to celkově slušné parametry, především jsme se zaměřili na techniku bruslení, na silovou část. V pátek jsme měli společný trénink, obrana, útok, brankáři, zase trošku v jiném tempu. Bylo to dnes takové vyvrcholení naší týdenní práce. Jsme rádi, že se do přípravy připojily i naše nové posily," říká trenér Jiří Kalous.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT